Claudia de Graaf en vriendin Guido Spek in ‘The Voice of Holland’

Vanavond waren er weer veel bijzondere kandidaten te zien in The Voice of Holland. Onder meer musicalzangeres Claudia de Graaf en de vriendin van GTST acteur Guido Spek waren te zien tijdens de Blind Auditions.

Desi van Oeveren, de vriendin van Goede Tijden acteur Guido Spek, deed mee aan de audities. Zowel Nick & Simon als Roel van Velzen draaiden voor Desi om. Nick & Simon leken een beetje spijt te hebben dat ze om hadden gedraaid. Desi koos dan ook voor Roel.

Claudia de Graaf is niet bepaald een onbekende in showbizzland. Ze werd bekend als ‘het gezicht van Veronica’. Ze was onder meer te zien in de musicals Miss Saigon en Saturday Night Fever. De laatste musical waarin ze te zien was, is het geflopt Supermodel de Musical. Alleen Nick & Simon draaiden om voor Claudia die ‘Good God’ van Anouk zong, dus zij worden haar coaches.

Ook Sebastiano Zafarana die o.a. in ‘Supermodel de Musical’ te zien was, deed auditie. Hij kwam in het team van Roel terecht.

Foto: Angel Mulder


Lees ook:Nick Schilder (Nick & Simon) wordt vader!
Lees ook:Nick Schilder voor de tweede keer vader
Lees ook:Meisje voor Nick Schilder
Lees ook:‘Nick & Simon gaan vreemd’
Lees ook:Nick Schilder vader geworden van zoontje Julian


Geef een reactie