- Home
- Contact
- Volg Glamourblog op Twitter!
- Tweet mee met Glamour!
- Famous
- ‘Sonja Bakker wel een relatie met Rik…

Er werd voor de scheiding van dieetgoeroe Sonja Bakker en haar man Koen Lenting al eerder over gespeculeerd: Sonja zou een relatie hebben met Rik Felderhof. Iemand die daar heel erg zeker van is, is de ex-schoonmoeder van Sonja. Zij zou haar hart hebben uitgestort bij de plaatselijke kapper.
Dit valt deze week in weekblad Privé te lezen. “Als ik heel eerlijk ben, denk ik dat ze wel degelijk iets heeft met Rik Felderhof, al ontkent ze dat ook tegenover ons. Ze is vanaf de eerste ontmoeting lyrisch over hem geweest, hij was de man naar wie ze blijkbaar al jaren naar op zoek was. Ze hemelde hem op en liet duidelijk merken meer gevoelens voor hem te hebben. Dat kwam op een gegeven moment ook wel uit toen Sonja vertelde niet langer met Koen door te willen. En hoe hij het ook geprobeerd heeft, deze relatie was niet meer te redden. Sonja is gewoon blind verliefd op Rik, al ontkennen beiden in alle toonaarden. Ik ken mijn schoondochter. Wat ze in haar hoofd heeft, moet ook gebeuren. Dan is ze meedogenloos en bikkelhard.”
In juli van dit jaar strandde het huwelijk van Sonja en Koen. Sonja was ooit te gast in Villa Felderhof en Rik en Sonja schreven samen een boek. Zie de beelden hieronder.
Lees ook:Scheiding voor dieetgoeroe Sonja Bakker
Lees ook:‘Sonja Bakker en Rik Felderhof wel een relatie’
Lees ook:Update: Sonja Bakker (niet) met Rik Felderhof op vakantie in Thailand!
Lees ook:Sonja Bakker stopt ermee!
Lees ook:An Schrijft: Sonja Bakker is veranderd
Heb jij Glamour.Blog nog steeds niet toegevoegd aan je Google homepage of Reader? Klik hier!