De Olympische Spelen 2012 in Londen zitten er al weer bijna op, al hopen we met Nederland natuurlijk nog wat gouden medailles binnen te slepen. Onder andere de hockey dames én heren maken nog kans op goud.
Maar zondag zit het er dan echt op en worden de spelen met een spetterende show afgesloten. Vandaag publiceerde de Britse krant The Sun een aantal foto’s van de repetities en daaruit blijkt dat onder meer The Spice Girls, The Pet Shop Boys, George Michael, Brian May (Queen), Eric Idle (Monty Python) Jessie J en Annie Lennox zullen optreden. Zie de foto’s hier.
Of Take That tijdens de ceremonie zal optreden is nog niet bevestigd. Dit stond in de planning, maar door het overlijden van de dochter van Gary Barlow is dit optreden onzeker geworden.
Lees ook:Gary Barlow en Take That toch bij afsluiting Olympische Spelen
Lees ook:Gary Barlow mogelijk niet bij sluitingsceremonie Olympische Spelen 2012
Lees ook:Video: Buckingham Palace viert feest met wereldsterren
Lees ook:Dochter Gary Barlow dood geboren
Lees ook:Duran Duran opent Olympische Spelen 2012 tijdens openingsconcert